Termékeink Menü

Állásajánlat

Az NDN SPORT szabadidő és fitneszruházat gyártó és forgalmazó cég fiatalos csapatába keres:

Online Marketing és Sales Manager/Munkatárs

Eljött az idő, hogy világmegváltó terveinkhez egy újabb csapattagot keressünk! Nagyjából 5 éve indult az NDN SPORT webshopja azért, hogy olyan szabadidő és fitneszruhákat tervezzünk és értékesítsünk, amit az emberek imádnak hordani. Azóta roppant törtetően fejlődünk, saját varrodánk ,észbontóan ügyes modellezőink,kreatív grafikusaink vannak. 4 emberről 10 csodás arcra nőtt a csapatunk, kétszer is nagyobb helyre költöztünk. Szóval már tudod: ez egy komoly és király feltörekvő hely.

A Te segítségeddel tovább szeretnénk nőni!

Amiben számíthatsz ránk:

Olyan munkatársat szeretnénk aki talpraesett kreatív önálló és tud azonosulni az NDN Sport márkával és magáénak érzi a céljainkat,cserébe viszont hosszú távú biztos karriert, professzionális munkakörnyezetet, és fiatalos, vidám, családias hangulatot kínálunk.

  • Egyéb tréningeken való részvétel
  • Rendszeres belső képzés, jelentős belső tudástárral
  • Fiatalos, céljaink megvalósítása iránt elkötelezett csapat
  • Megfelelő juttatási csomag, amit rendszeresen fejlesztünk
  • Egy összetartó, pozitív, a munkahelynél többet jelentő közösség
  • Önmegvalósítás

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing kampányok szervezése (online,offline)
  • Új termékek, kollekciók bevezetésének előkészítése
  • Akciók tervezése, lebonyolítása, eredményességének mérése (online)
  • Weboldal és social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése (facebook,instagramm,pinterest)
  • Értékesítési tevékenység támogatása
  • Kreatív szövegírás
  • Riportok és összefoglalók készítése
  • Konkurencia-figyelés
  • Kapcsolattartás a marketing terület beszállítóival (grafikusok, fejlesztők, nyomdák)
  • Márkánk életében, a cég eseményein, rendezvényein való aktív részvétel (előkészületekben is)
  • Nálunk nem csak utasításokat kell végrehajtanod, hanem aktívan részt venned a cég jövőjének kialakításában, bevonunk téged a vállalat fontos döntéseibe.
  • Törekedj a maximumra, és legyél szókimondó! - Azért dolgozunk Veled, hogy a cégünket a következő szintre vigyük, ezért fontos, hogy őszinték legyünk a hibáink kijavításában és mindig a legjobbra törekedjünk - ezt elvárjuk Tőled is!
  • Új hirdetési csatornák kitalálása, folyamatos kommunikáció a vezetőséggel az új lehetőségekről
  • Kapcsolattartás influencerekkel
  • Weboldalak szerkesztése, tartalmak feltöltése Shoprenterben, WordPressben
  • Landing oldalak készítése, A/B tesztelése és elemzése
  • E-mail marketing kampányok menedzselése: adatbázis kezelése, e-mailek elkészítése, kiküldése, statisztika készítése
  • Részvétel a kampányok kreatív tervezésében
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése Analytics alapján
  • Adminisztratív és szervezési feladatok: pl. ajánlatok bekérése, döntés-előkészítés, költségvetés nyomonkövetése, marketing tevékenységhez kapcsolódó számlák dokumentációja
  • Képadatbázis kezelése
  • Van egyéb ötleted? Halljuk!

Legfontosabb feladatod a webes és közösségi oldalaink látogatottságának és vásárlási konverzióinak fejlesztése folyamatos optimalizálásuk révén.

Az alábbi tapasztalatok, képzettségek előnyt jelentenek:

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, igényesség a minőségi munkára
  • Grafikai programok ismerete (pl. Photoshop, Adobe Illustrator)
  • B2B tapasztalat előny
  • Online marketing területén szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Webanalitikai eszközök ismerete
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos fellépés, probléma-megoldó készség
  • Gyorsan tanuló, önálló, felelősségteljes, motivált munkavégzés
  • Kreatív szemlélet, csapatjátékos, nyitott személyiség
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint írásban és szóban is

Munkavégzés helye:

Kecskemét Petőfi S. u 1/a NDN SPORT

Ha szereted a sportot és a divatot, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az online marketing izgalmas világában, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igényed megjelölésével! A levél tárgyában tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét ("Sales és Online Marketing Manager")

Amit kérünk: 1. A szakmai önéletrajzodat 2. Egy levelet arról, hogy miért Te vagy a legjobb választás a jelentkezők közül.

Jelentkezésed az alábbi e-mail címre várjuk 2018.március .10.-ig. info@ndnsport.com

Vidám, pörgős  ügyfélszolgálati aszisztenst KECSKEMÉTRE!

Szereted a divatot, a ruhákat és a sportot? Rugalmasnak, és önállónak érzed magad? Ha megvan benned a magas szintű ügyfélközpontúság, és a felelősségteljes munkavégzés, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

A leendő munkatársunk feladatai:

- Vásárlói rendelések kezelése, összesítése

- Ügyfélszolgálat kezelés

- Csere, garancia kezelése

- Számlázás

- Termékek komissiózása

- Webshop raktár rendjének folyamatos fenntartása

- Rendelések összekészítése, csomagolása

- Megrendelések, kiszállítások adminisztrációja

- Kapcsolattartás, esetleges egyeztetés a vevőkkel

- Webshop rendszerfelületének kezelése

- Csomagok előkészítése, elektronikus feladás, rendelések átadása a GLS  részére

Munkavégzéshez szükséges, hogy legyen középfokú végzettséged, és felhasználói szinten tudd kezelni a számítógépet, internetet, de ne izgulj, a többit megtanítjuk Neked!

Előnyt jelent, de nem feltétel, ha már van/volt kereskedelmi, logisztikai szakképesítésed, illetve webshopos tapasztalatod!

Felkeltettük érdeklődésed?

Jelentkezz bátran egy magyar nyelvű önéletrajzzal az info@ndnsport.com címen 2018. március 10-ig!

Munkavégzés helye: Kecskemét