Itt vagy most: > Kezdőlap >

Karrier

Karrier

***ÁLLÁSAJÁNLAT!***Ügyfélszolgálati Asszisztens

Webáruházi csapatunkba keresünk pörgős ügyfélszolgálati aszisztenst KECSKEMÉTRE!
Szereted a divatot, a ruhákat és a sportot? Rugalmasnak, és önállónak érzed magad? Ha megvan benned a magas szintű ügyfélközpontúság, és a felelősségteljes munkavégzés, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!
A leendő munkatársunk feladatai:
- Vásárlói rendelések kezelése, összesítése
- Ügyfélszolgálat kezelés
- Termékek komissiózása
- Webshop raktár rendjének folyamatos fenntartása
- Rendelések összekészítése, csomagolása
- Megrendelések, kiszállítások adminisztrációja
- Kapcsolattartás, esetleges egyeztetés a vevőkkel
- Webshop rendszerfelületének kezelése
- Csomagok postai előkészítése, elektronikus feladás, rendelések átadása a posta részére
Munkavégzéshez szükséges, hogy legyen középfokú végzettséged, és felhasználói szinten tudd kezelni a számítógépet, internetet, de ne izgulj, a többit megtanítjuk Neked!
Előnyt jelent, de nem feltétel, ha már van/volt kereskedelmi, logisztikai szakképesítésed, illetve webshopos tapasztalatod!
Felkeltettük érdeklődésed?
Jelentkezz bátran egy magyar nyelvű önéletrajzzal az info@ndnsport.com címen 2021.február 5-ig!
Munkavégzés helye: Kecskemét
E-mail: info@ndnsport.com
www.ndnsport.com